Menu główne

Aktualności

JUNIORZY BŁĘKITNYCH ZWYCIĘŻAJĄ W LIDZE OKRĘGOWEJ

• autor: KaziuMks, 2011-05-23 18:35

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek  w Lidze Okręgowej Juniorów Młodszych drużyna BŁĘKITNYCH WRONKI zapewniła sobie pierwsze miejsce w tych zmaganiach. Relacja w rozwinięciu.

Zwycięski 1 punkt drużyna trenera Figasa zdobyła w trudnym, wyjazdowym meczu z trzecim w tabeli zespołem Mieszka GNIEZNO. Mecz rozpoczął się bardzo obiecująco dla naszej drużyny, gdyż w pierwszych 15 min. gry doskonałe sytuacje mieli R.Katulski, B. Mazański i T. Majer ( strzał z 35 metrów w poprzeczkę). Przeciwnik nastawiony na grę z kontry, w pierwszej połowie miał zaledwie jedną sytuację bramkową po indywidualnym błędzie naszego obrońcy. Po przerwie nasz zespół uzyskał jeszcze większą przewagę w polu, jednak nie potrafił tego udokumentować zdobyciem bramki. Doskonałą sytuację zmarnował Radek Katulski, a przy zdobytej bramce po rzucie rożnym przez D. Rozwadowskiego sędzia dopatrzył się faulu. To co nie udawało się naszym zawodnikom, udało się w 50 min. przeciwnikom. Dośrodkowanie z prawej strony po rzucie wolnym, głową zawodnik gospodarzy zamienił na bramkę. Odpowiedź naszego zespołu była jednak bardzo szybka, Bartek Mazański ograł z lewej strony dwóch obrońców i wyłożył idealną piłkę Dawidowi Werdzie, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Ostatnie 20 minut to nieustanne ataki naszego zespołu i groźne kontry Mieszka grającego z wiatrem. Mimo prób zdobycia bramki mecz kończy się remisem 1 : 1, który naszej drużynie na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek daje pierwsze miejsce w Lidze ( mecze drużyny Lecha Poznań z którą zmierzymy się w ostatnim meczu 11.06.2011 nie są zaliczane do ostatecznej tabeli ).

Warto też zaznaczyć, że w pojedynku z Mieszkiem nie brało udziału 6 juniorów, którzy w tym samym dniu rozgrywali mecz w zespole seniorów w Zbąszyniu ( wynik 0 : 0 ).

W spotkaniu z Mieszkiem w Gnieźnie BŁEKITNI wystąpili w następującym zestawieniu:Naplocha, Śmieszek, Śniegowski(63’Lepszy), Rozwadowski, Jaksz, Kow-al(50’Mizgajski), Nowicki,(70’Wyrowski), Mazański, Katulski, Werda (65’ Paprocki ).