Menu główne

Aktualności

KONIEC ZWYCIĘSKIEJ SERII JUNIORÓW BŁĘKITNYCH.

• autor: KaziuMks, 2011-05-10 16:20

W sobotę 07.05.2011 r. na boisku w Wągrowcu doszło do spotkania na szczycie w juniorskich rozgrywkach pomiędzy miejscową Nielbą a BŁĘKITNYMI WRONKI. Relacja w rozwinięciu.

Niestety po zaciętym i stojącym na dobrym poziomie meczu nasz zespół po raz pierwszy od września ubiegłego roku zszedł z boiska pokonany 1:0. Mecz rozpoczął się dla nas niekorzystnie, gdyż już w 10 min. straciliśmy bramkę z bardzo problematycznego rzutu karnego. Starając się odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie nadzialiśmy się na 2 kontry gospodarzy, które mogły się zakończyć kolejnymi bramkami. W ich zdobyciu przeszkodził najlepszy w tym dniu w naszym zespole bramkarz J. Naplocha. Próby zdobycia bramek do przerwy w wykonaniu A. Janaszka i K. Jaksza zakończyły  się niepowodzeniem. Po przerwie napór naszej drużyny na bramkę przeciwnika jeszcze wzmógł się, jednak dobrze zorganizowana obrona gospodarzy nie pozwoliła nam na zdobycie bramki w tym meczu. Strzały B. Mazańskiego, Sz. Metycha i M. Mizgajskiego minimalnie mijały bramkę Nielby. W 75 min. meczu sędzia stojący bardzo blisko akcji, nie zareagował na ewidentną rękę w polu karnym zawodnika gospodarzy i tak po 13 meczach bez porażki Błękitni zeszli z boiska pokonani. Obiektywnie trzeba jednak pochwalić drużynę Nielby za olbrzymią wolę walki i dyscyplinę taktyczną, co przy słabszej grze naszego zespołu przyniosło im końcowy sukces.

W spotkaniu z Nielbą w WągrowcuBŁEKITNIwystąpili w następującym zestawieniu:Naplocha,Śmieszek (70’Metych), Zalewski, Lepszy (55’ Śniegowski),Rozwadowski,Wyrowski (3’ Jaksz), Pawlak,Nowicki,Mazański, Janaszek, (62’ Mizgajski).