Menu główne

Aktualności

JUNIORZY BŁĘKITNYCH NOKAUTUJĄ PRZEMYSŁAWA 9:1(5:0).

• autor: KaziuMks, 2011-05-04 11:51

W dniu Święta Konstytucji 03.05.2011r. drużyna juniorów Błękitnych na boisku w Popowie rozgromiła zespół Przemysława Poznań 9:1 prowadząc do przerwy 5:0. Relacja w rozwinięciu.

Losy meczu zostały rozstrzygnięte w pierwszej połowie, kiedy to nasz zespół po bardzo dobrej grze całej drużyny zdobył 5 bramek, nie tracąc żadnej. Grając bardzo agresywnie zmusił zespół poznański do licznych błędów w defensywie, co szybko wykorzystywali nasi napastnicy B. Mazański (2 bramki ), a zwłaszcza R. Katulski zdobywca 3 bramek. Po przerwie trener Figas dokonał licznych zmian dając pograć wszystkim zawodnikom rezerwowym. Nie wpłynęło to absolutnie na poziom gry zespołu, który przez cały czas dominował na boisku. Mimo utraty bramki po ewidentnym błędzie naszego kapitana, nasz zespół nadal forsował szybkie tempo gry, które okazało się zabójcze dla przeciwnika. Nie do upilnowania w tym meczu był Radek Katulski, który zdobywając 2 kolejne bramki zakończył spotkanie z 5 -bramkową zdobyczą. Warto dodać, że były to jego pierwsze bramki w oficjalnym meczu mistrzowskim. Swojego pierwszego gola w meczu juniorskim zdobył także grający po przerwie Adrian Janaszek, a w zdobyciu bardzo ładnej drugiej bramki przeszkodził mu słupek. Reasumując stwierdzić należy, że pewne zwycięstwo naszej drużyny dobrze rokuje przed wyjazdowym meczem z Nielbą w Wągrowcu, która jest dotychczas wiceliderem tabeli juniorów młodszych. Smaczkiem tego spotkania będzie również pojedynek najlepszych snajperów rozgrywek Bartka Mazańskiego (Błękitni) i Michała Tomczaka ( Nielba), którzy dotychczas zdobyli po 15 bramek każdy.

W spotkaniu z Przemysławem Poznań BŁEKITNI  wystąpili w następującym zestawieniu: Naplocha(51’Siuda), Śmieszek (41’Jaksz), Najdek(66’Metych), Zalewski(41’Lepszy), Rozwadowski, Wyrowski, Pawlak(60’Śniegowski), Nowicki, Werda(62,Paprocki),  Katulski ,Mazański(53’Janaszek).