JUNIORZY BŁĘKITNYCH NADAL BEZ PORAŻKI.

• autor: KaziuMks, 2011-04-19 16:13

W niedzielę 17.04.2011r. drużyna juniorów Błękitnych rozegrała swój kolejny mecz wyjazdowy z drużyną TPS Winogrady Poznań. Czytaj więcej..

Po słabym w naszym wykonaniu meczu zdołaliśmy odnieść kolejne zwycięstwo w stosunku 2 : 1. O pierwszej połowie w naszym wykonaniu można tylko powiedzieć, że się odbyła. Stworzyliśmy dwie sytuacje bramkowe, z których jedną wykorzystał D. Werda dobijając kąśliwy strzał K. Nowickiego. Słabą grę całego zespołu, przed utratą goli uratował doskonale interweniujący J. Naplocha. Po przerwie obraz gry uległ zasadniczej zmianie, zaczęliśmy grać szybciej i dokładniej, więc raz po raz sunęły ataki naszego zespołu na bramkę przeciwnika. Przeprowadzamy akcje na bramkę gospodarzy, których nie potrafią wykorzystać kolejno R. Katulski, Sz. Metych, D. Werda i D. Paprocki. Wreszcie w 77 min. indywidualna akcja D. Werdy przynosi nam upragnioną drugą bramkę. Niestety moment dekoncentracji naszego zespołu przynosi nam utratę bramki.W 79 min. sędzia nie zauważa faulu na naszym bramkarzu, który wypuszcza piłkę z rąk, a strzał jednego z zawodników gospodarzy kończy się bramką. Przeciwnik nie mając nic do stracenia rzuca się do desperackich ataków, co prowadzi do bardzo nerwowej końcówki przedłużonego o 2 minuty meczu.

Podsumowując mecz można stwierdzić, że lepiej zdobyć 3 punkty po słabym meczu, niż stracić 3 punkty po ładnej grze,  najlepiej jednak jak jedno i drugie idą w parze.

W spotkaniu z TPS WINOGRADY Błękitni wystąpili w następującym zestawieniu: Naplocha, Śmieszek, Jaksz( 65’ Paprocki), Najdek, Zalewski ( 60’ Śniegowski), Rozwadowski,  Majer( 55’ Metych), Nowicki, Werda, Pawlak ( 73’ Kowal),  Katulski ( 70’ Mazański).

autor: ~???????? 2011-04-23 12:26:32

avatar ...coś ostatnio sędzia nie zauważa faulów na waszym bramkarzu :)?a to pech i na dodatek bramkarz wypuszcza piłkę .........a myslałem ze mamy uczyć dobrej gry ..by potem w wieku seniora nie było z tym problemu .ale jest presja wyniku

autor: ~anonim 2011-04-25 16:33:34

avatar bo wychodzi, by złapać piłkę, przez co jest faulowany, a nie stoi obsrany na lini bramkowej. Obejrzeć mecz z dobrej ligi w telewizji i zauważyć już można, że nawet w jednym meczu jest kilka takich fauli. Pozdro 500.

autor: ~????????? 2011-04-25 21:14:16

avatar ..i sedzia nic nie zauważa .i potem wpada bramka

autor: ~anonim 2011-04-26 10:31:18

avatar chyba każdy wie jaki poziom sędziowania jest w ligach młodzieżowych.

autor: ~anonim 2011-04-29 20:26:51

avatar Nikt nie ma takiego bramkarza jak Błękitni ;) Na przed polu gra lepiej niż cała twoja ekipa ... do ??????

autor: ~anonim 2011-04-30 18:10:34

avatar no pewnie, że nikt takiego nie ma ;D zazdrość-brzydka rzecz.