Kaszyński wiceprezesem Błękitnych.

• autor: KaziuMks, 2011-03-03 18:14

Wojciech Kaszyński został jednogłośnie wybrany wiceprezesem stowarzyszenia sportowego MKS Wronki. Więcej w rozwinięciu.

W sobotę, 19 lutego we Wronieckim Ośrodku Kultury miało miejsce Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu MKS Wronki. Głównym punktem obrad były zmiany w zarządzie stowarzyszenia.
Władze MKS zaproponowały uzupełnić skład zarządu o Wojciecha Kaszyńskiego jako wiceprezesa (statut MKS dopuszcza, aby w zarządzie było dwóch wiceprezesów). Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu MKS Wronki podjęło jednogłośnie uchwałę o powołaniu na funkcję wiceprezesa Zarządu MKS Wronki Wojciecha Kaszyńskiego. Obecnie zarząd wronieckiego klubu tworzą: Grzegorz Sobkowski - prezes, Artur Hibner i Wojciech Kaszyński - wiceprezesi, Grzegorz Bugaj - skarbnik, Robert Sikora - sekretarz oraz członkowie - Zbigniew Grzyl, Mariusz Drożyński, Grzegorz Anioł i Leszek Andrzejewski. Po oficjalnym zamknięciu obrad członkowie stowarzyszenia rozmawiali m.in. o wyzwaniach stojących przed piłkarskimi drużynami seniorów i juniorów młodszych „Błękitnych”. Poruszono też kwestię organizacji obchodów 90-lecia futbolu we Wronkach.

autor: ~Świetna decyzja 2011-03-07 19:50:56

avatar Wspaniale, że tak ważna postać dla wronieckiej piłki, jaką jest pan Wojciech Kaszyński wspiera projekt "Błękitni". MG'06

autor: ~anonim 2011-03-09 11:42:16

avatar Dzisiaj o 16.30 mecz z Notecią Rosko

autor: ~autor 2011-03-09 22:29:13

avatar jaki wynik był tego spotkania?

autor: ~anonim 2011-03-10 22:52:34

avatar 1-0 dla Błękitnych

autor: ~anonim 2011-03-13 12:31:41

avatar w poniedziałek (14 marca) o godz. 16:30 w Popowie juniorzy Błękitnych grają sparing z seniorami.