Menu główne

Aktualności

Zwycięstwo w zaległym meczu.

• autor: KaziuMks, 2010-10-28 17:21

2:1 zwyciężyli Błękitni Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski w zaległym meczu 2. kolejki ligi okręgowej. Goście wyszli na prowadzenie w 16 minucie meczu. W 36 minucie po podaniu Grzegorza Anioła bramkę wyrównującą zdobył szesnastoletni Dawid Werda. Minutę później wynik meczu ustalił osiemnastoletni Robert Barłóg.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [741]

autor: ~yeti 2010-11-03 22:26:50

avatar Czy trener Bakero znajdźie receptę na znakomitych Świtowian?

autor: ~anonim 2010-11-07 18:46:04

avatar Błękitni - Świt 0:0. bardzo dobra gra wronczan. sędzie nie gwizdnął w 18. min. ewidentnego karnego dla Błękitnych za faul w polu karnym.

autor: ~anonim 2010-11-07 18:47:32

avatar juniorzy Błękitnych wygrali dziś 3:0

autor: ~zrodlo STRONA SWITU 2010-11-07 19:47:05

avatar "Mecz był słabym widowiskiem a bliżsi zwycięstwa byli gospodarze (niepodyktowany rzut karny dla Wronek i nie wykorzystana sytuacja sam na sam).Świt zagrał bez pomysłu i chaotycznie , sam Krystek nie zawsze zapewni punkty Remis 0-0 jest porażką.". Autor MANIEK - chyba nie byl na tym meczu:D slabe widowisko? chyba stworzyli Switowcy a nie Blekitni! Brawo Blekitni. Krystek? Sęp jakich malo!

autor: ~do MANKA 2010-11-07 19:48:37

avatar kiedy krystek strzelil ostatnia bramke?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.