Porażka w Komornikach.

• autor: Kamil Jaksz, 2010-10-18 11:21

Kolejne wyjazdowe spotkanie zakończyło się porażką seniorów MKS Błękitni, marzenia o pierwszych punktach wyjazdowych trzeba będzie odłożyć aż do następnego meczu wyjazdowego z Patrią Buk.

Fatalne sędziowanie i kiepska (błędy) gra w obronie - tak można w skrócie podsumować mecz w Komornikach. W 1. min. sędzina (pani Kasia) nie dyktuje ewidentnego karnego za faul na Robercie Barłogu (nawet miejscowi kibice i sędziowie boczni przecierali oczy ze zdziwienia), sytuacja była tym bardziej absurdalna, że w pierwszej chwili "sędzina" (na arbitra w okręgówce się nie nadaje) wskazała na 11. metr. Błękitni nadal prowadzili grę, gospodarze tylko bili piłkę do przodu na kontrę. W ten sposób - po błędach naszej obrony - strzelili trzy gole. W 64. z rzutu wolnego kontaktową bramkę strzelił P. Małecki. Cóż z tego, w 79. pani Kasia podyktowała rzut karny dla Komornik. W 75. min. Barłóg po podaniu M.Arciszewskiego strzelił bramkę na 4:2. Gdy wydawało się, że Błękitni złapią kontakt - spory błąd popełnił bramkarz B.Hoffmann i było 5:2. Kolejny przegrany mecz wyjazdowy można określić zdaniem: "Błękitni prowadzili grę, a przegrali jak zawsze".