Aktualności

Wygrana juniorów z Nielbą.

• autor: Kamil Jaksz, 2010-10-12 18:07

Juniorzy Młodsi po raz kolejny odprawili z kwitkiem vice-lidera tabeli. Na własnym obiekcie bez większych problemów ograli zespół z Wągrowca. Czytaj więcej…

Podstawą taktyki przyjezdnych było „łapanie” naszych zawodników na spalone. Jednak już w dziewiątej minucie po fantastycznej wymianie podań obrona Nielby została przełamana, piłkę w długim roku bramki umieścił Maciej Pawlak. W 20. minucie spotkania po treningowym rozegraniu rzutu rożnego bramkę zdobył przy odrobinie szczęścia Daniel Nowacki, bowiem piłka znalazła drogę do siatki odbijając się od nóg jednego z obrońców. Tuż przed przerwą rywali dobił jeszcze Bartek Mazański, ustalając wynik na 3:0 w pierwszej części gry. Druga połowa to ciągła przewaga Błękitnych i rozbijanie ataków graczy z Wągrowca. Nielba zdołała zdobyć bramkę honorową przy stanie 5:0, jednak zapędy gości zostały szybko ostudzone przez Krystiana Nowickiego. To już piąte z rzędu zwycięstwo juniorów, jako jedyni w swojej ligowej grupie zdobyli komplet punktów i przewodzą w tabeli. Następny mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Mosinie, oby passa naszego zespołu nie została przerwana.

Błękitni: Naplocha(Siuda 60'), Najdek, Rozwadowski, Zalewski(45' Śniegowski), Śmieszek, Wyrowski(Jaksz 45'), Majer, Nowacki(Nowicki 30'), Pawlak(Paprocki 50'), Werda(50' Mizgajski), Mazański(Metych 70')

1:0, 9'-Maciej Pawlak(as.Mazański)

2:0, 20'-Daniel Nowacki(as.Pawlak)

3:0, 37'-Bartek Mazański(as.Majer)

4:0, 47'-Bartek Mazański, rzut karny(as.Jaksz)

5:0, 60'-Maciej Mizgajski(as.Jaksz)

6:0, 70'-Krystian Nowicki(as.Jaksz)