Menu główne

Aktualności

Zwycięstwo seniorów.

• autor: KaziuMks, 2010-10-10 18:22

Seniorzy w rozegranym dzisiaj meczu uporali się na własnym boisku z Sokołem Rakoniewice, wygrywając 2:0. Więcej rozwinięciu.

Po przegranym w poprzedniej kolejce meczu w Opalenicy, innej opcji niż zwycięstwo nikt nie brał pod uwagę. Błękitni pokonali gości z Rakoniewic po ciekawym meczu. Pierwszego gola zdobył Karol Kikut w 45 minucie meczu, wykorzystując podanie od Przemysława Małeckiego. W 85 minucie doszło do nieporozumienia w polu karnym Sokoła. Piłkę w ręce chwycił zawodnik przyjezdnych, będąc przekonanym, że zostanie przyznany rzut wolny dla jego zespołu. Nic takiego jednak nie miało miejsca, sędzia wskazał na jedenasty metr, a wynik pewnie ustalił Robert Barłóg. Warto dodać, że po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, naszą linię defensywną zasilił ponownie Maciej Stachowiak.

Błękitni Wronki 2:0 Sokół Rakoniewice

1:0, 45 min.-K.Kikut

2:0, 86 min.-R.Barłóg(rzut karny)

Błękitni zagrali w składzie: Hoffmann - Baranowski, Stachowiak, G. Raszewski, Anioł - Arciszewski (46. Truchel), Małecki, Dolata (46. Daniel Nowacki), Kikut (85. Juracki) - M. Raszewski (81. P.Brzóska), Barłóg