Aktualności

Remis z Niepruszewem.

• autor: KaziuMks, 2010-09-14 20:44

Błękitnym po raz kolejny nie udało się zdobyc kompletu punktów. Zaledwie zremisowali przed własną publicznością. Rozwiń...

W niedzielę, 12 września w Popowie seniorzy MKS Błękitni podejmowali NKS Niepruszewo. Mimo prowadzenia w pierwszej połowie nie udało się utrzymać skromnego prowadzenia i w efekcie przyjezdni mogli cieszyć się z pierwszych punktów w sezonie(!). Na minutę przed końcem pierwszej części gry, trafienie uzyskał Maciej Raszewski, po podaniu od Przemysława Małeckiego. Wynik jednak nie odzwierciedlał poczynań naszych piłkarzy na boisku, bowiem oprócz dobrze rozegranego stałego fragmentu gry i zdobycia bramki, cała reszta pozostawiała sporo do myślenia. Mnożyły się błędy, brak komunikacji między zawodnikami sprawiał, iż przy kontratakach przyjezdnych robiło się gorąco pod bramką Bartosza Hoffmanna. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:1, następny mecz zagramy w Pucharze Polski, w najbliższą środę z Tęczą w Lulinie, a kolejny mecz o mistrzostwo ligi okręgowej w sobotę, 18.września z Mawitem w Lwówku.

Błękitni Wronki 1:1(1:0) NKS Niepruszewo

1:0-44' M.Raszewski, as.Małecki

Błękitni: Hoffmann, Raszewski Grzegorz, Bugaj, Baranowski, Pawlak(80'Borkowski), Anioł, Raszewski Maciej, Małecki, Barłóg(50'Arciszewski), Brzóska(50'Werda), Truchel

Kartki: Raszewski M.-żółta