Krótka przygoda w Pucharze Polski

• autor: KG, 2012-10-15 13:27

Bardzo krótko trwała przygoda Błękitnych Wronki w tegorocznej edycji Pucharu Polski. W swoim pierwszym meczu, wronczanie ulegli Sokołowi Pniewy 0:1.

nowa-galeria-3926368.jpg nowa-galeria-3926369.jpg nowa-galeria-3926370.jpg

Tegoroczny Turniej Tysiąca Drużyn, Błękitni zakończyli już po pierwszym meczu. W środę zmierzyli się w Popowie z beniaminkiem IV ligi Sokołem Pniewy. Jest to pierwsze od 6 lat pucharowe zwycięstwo pierwszej drużyny seniorów pniewian. Wynik spotkania ustalony został w dziesiątej minucie spotkania. Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Sobkowiak. Zawodnik Sokoła trafił prosto w okienko bezradnie obok interweniującego Bartka Barańskiego.

Obie drużyny mieli swoje okazję, ale więcej bramek już nie padło. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Radosława Galasa. Trener Błękitnych, Karol Brodowski dał szansę zawodnik, którzy do tej pory grali mnie albo wcale. W drugiej części meczu, po wejściu na plac gry Adriana Janaszka i Jakuba Tomkowiaka, wronczanie zaczęli grać lepiej. Jednak samo spotkanie nie zachwyciło poziomem i szybkością gry.