Remis po brutalnych derbach

• autor: RG, 2012-09-23 20:29

Jeśli Błękitni jeśliby wygraliby mecz z Sokołem Duszniki zajęliby fotel lidera jednak musieli jedynie obejść się smakiem. Od samego początku meczu widać było dominacje po stronie gości jednak gospodarze cały czas skutecznie bronili bramki.

Galeria zdjęć

sokol-duszniki-3850541.jpg sokol-duszniki-3850542.jpg sokol-duszniki-3850543.jpg

W 20 minucie meczu Grzegorz Raszewski popisał się pięknym uderzeniem z około 15 metrów lobując bramkarza i piłka wpadła do siatki. Sokół grał bardzo brutalnie jednak sędzia kartek nie pokazywał. "Sędzia kartek nie pokazuje, można faulować" takimi słowami trener zespołu z Dusznik zagrzewał swoich podopiecznych do "walki", trener Brodowski przyjął te słowa z uśmiechem na ustach. Pierwszą żółtą kartkę zobaczył Maciej Pawlak w końcówce pierwszej połowy, a chwile później zobaczył ją piłkarz Sokoła.

Po zmianie połów Błękitni nadal panowali na boisku jednak cały czas brakowało szczęścia. Przez ostatnie kilkadziesiąt minut meczu gra toczyła się głównie w środku boiska, po ładnym prostopadłym podaniu za obrońców drużyny z naszej gminy piłkę opanował napastnik Dusznik i z łatwością skierował piłkę do siatki. Stracona bramka sprowadziła Błękitnych na ziemię i wzięli się ostro do pracy. Wronczanie przeprowadzili kilka ładnych akcji lecz gospodarze zamurowali dostęp do własnej bramki, mecz zakończył się remisem.

Błękitni za tydzień spotkają się z piłkarzami ze Strykowa. Spójnia zajmuje środkowe miejsce w tabeli, a wronczanie po niedzielnym meczu zajmują cały czas 3 miejsce. Jeśli obecny lider okręgówki zremisuje lub przegra, a Błękitni wygrają obejmą  fotel lidera. Gorąco zapraszamy 29 września na 16:00 do Popowa.

autor: sokolduszniki 2012-09-25 22:13:06

Profil sokolduszniki w Futbolowo Gwiazdorzy z Wronek :D haha myśleli że na wiosce nie umieją w piłkę grać. A boisko weryfikuje wszystko!! Dlaczego opis meczu zaczynacie od 20 minuty?? a do tego czasu Sokół miał dwa słupki i był zespołem dominującym!!