Błękitni przerwali passę

• autor: Radosław Grajewski, 2012-06-15 11:22

Wroniecka drużyna grająca w okręgówce zdołała w końcu wygrać mecz wyjazdowy.

W ostatnim meczu tego sezonu rozgrywanym poza Wronkami podopieczni trenerskiego duetu Małecki-Figas zdołali pokonać ostatnią w tabeli drużynę NKS Niepruszewo 8-1. Sobotnie spotkanie przerwało fatalną serię meczów bez zwycięstwa na wyjeździe, która trwała od pierwszego dnia października. Dla Wronczan strzelali: 4 razy M.Pujanek, Ł.Majchrzak, J.Tomkowiak, P.Małecki i S.Anioł. Zwycięstwo w tym spotkaniu było tylko formalnością. Przed meczem nie wiadomo było ile bramek zdołają strzelić Błękitni. Drużyna z Niepruszewa już od kilku kolejek jest pewna spadku do A-Klasy. To pierwsze zdobyte trzy punkty na wyjeździe w tej rundzie. Co prawda był to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale cieszy przerwanie passy trwającej od meczu ze Spartą w Szamotułach.

Tekst: K.Grajewski, Dzień Szamotulski