Błękitni Wronki - Huragan Łomnica: porażkę wymazać...

• autor: Karol Grajewski, 2012-04-05 19:36
Błękitni Wronki - Huragan Łomnica: porażkę wymazać zwycięstwem

W Wielką Sobotą Błękitnych Wronki czeka teoretycznie łatwe zadanie. Do Popowa przyjedzie przedostatnia w tabeli drużyna Huraganu Łomnica. Z drugiej strony w dzisiejszej piłce nożnej wszystko jest możliwe.

Huragan Łomnica to stosunkowo młody klub piłkarski. Powstał w 1976 roku. W Okręgówce występują dopiero pierwszy sezon. Zajmują przedostatnie 13 miejsce w tabeli. Do tej pory zdołali zdobyć 10 punktów, tyle samo co Sparta Szamotuły, jednak mają gorszy bilans bramkowy. Ostatnie zwycięstwo zanotowali w pierwszej tegorocznej kolejce, kiedy to walkowerem wygrali z NKS-em Niepruszewo. W ostatniej kolejce przegrali z Płomieniem Przyprostynia 2-0. Natomiast pierwszy mecz Huraganu i Błękitnych zakończył się zwycięstwem Wronczan - 0:4.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Popowie. Autobus dla kibiców wyruszy z parkingu przed marketem Lidl o godzinie 15:30. Koszt biletu to 5 złotych. Młodzież do lat 15 i kobiety mają wstęp wolny.