Świt Piotrowo - Błękitni Wronki: o przedłużenie nadziei na...

• autor: Karol Grajewski, 2012-04-01 12:32
Świt Piotrowo - Błękitni Wronki: o przedłużenie nadziei na awans

Osobom interesującym się lokalną piłką nożną nie trzeba dwa razy mówić o dzisiejszym meczu. Spotkanie między Świtem Piotrowo, a Błękitnymi Wronki może mieć decydujące znaczenie dla końcowego układu tabeli.

Mecz w rundzie jesiennej zakończył się nieznacznym zwycięstwem piłkarzy Świtu. Spotkanie zakończone wynikiem 0-1 było niezwykle ciekawym widowiskiem. Grały ze sobą dwie poukładane drużyny, które charakteryzowały się dobrą dyscypliną taktyczną. W drużynie z Piotrowa gra kilka znanych nazwisk jak: Mike Okoro, Maxwell Kalu - którzy grali kiedyś w Amice Wronki oraz nowy nabytek Świtu: Krzysztof Gryszczyński

Świt to wicelider naszej ligi. Do liderującego Sokoła Pniewy traci zaledwie 1 punkt. Nad kolejnym w tabeli Płomieniem Przyprostynia mają przewagę już 7 punktów, a nad Błękitnymi 8. W zeszłej kolejce Błękitni zdołali pokonać w przekonującym stylu drużynę z trzeciego miejsca... teraz przyszedł czas na wicelidera.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze strony internetowej: Szamotuły.NaszeMiasto. Relację będę prowadził ja wraz z kolegą Tobiaszem Chożalskim. Zapraszamy!