Błękitni Wronki - Lechia Kostrzyn: oczekiwana inauguracja

• autor: Karol Grajewski, 2012-03-20 19:22

Po tygodniach przygotowań, po wielu zmianach i w końcu po długo oczekiwanej stabilizacji Błękitni Wronki zagrają swój pierwszy mecz oficjalny w tym roku.

Jutrzejsze spotkanie odpowie na kilka pytań dotyczących formy i możliwości drużyny. Lechia ma już za sobą swój pierwszy mecz o punkty w tym roku. W zeszły weekend pojechali do Lwówka na spotkanie z Pogonią, którą rozgromili 0-4. W rundzie jesiennej inna drużyna z gminy Wronki - Czarni Wróblewo pokonała  Lechią w Kostrzynie 0-2. Miejmy nadzieje, że Błękitni nie będę gorsi i również pokonają Lechię. Lechia zajmuje obecnie 4 miejsce w IV lidze grupie północnej.

Oto co piszą o tym spotkaniu na stronie Lechii Kostrzyn:

"Piłkarze kostrzyńskiej Lechii poznali kolejnego rywala w rozgrywkach PP na szczeblu okręgu. Lechiści w meczu VI rundy zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Wronki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 17 marca 2012 roku o godz.14:00. Zespół z Wronek przygodę pucharową rozpoczął od IV rundy wygrywając w Tarnowie Podgórnym z tamtejszą Tarnovią II  4:1. Natomiast w V rundzie również w meczu wyjazdowym Błękitni pokonali Spartę Oborniki 3:1. Błękitni Wronki na co dzień występują w poznańskiej klasie okręgowej w gr. zachodniej, zajmując po rundzie jesiennej piąte miejsce." - www.lechiakostrzyn.pl

Zdjęcie - www.wronczanie.pl