Juniorzy Starsi w derbach bez większych problemów.

• autor: KaziuMks, 2011-10-03 19:33

Juniorzy Starsi również w sobotę i również ze Spartą Szamotuły( i również) w Szamotułach ograli miejscowych. Zwycięstwo "Młodych Błękitnych" było o wiele pokaźniejsze, bo aż 6:0. Sprawa rozstrzygnęła się już do przerwy za sprawą Bartka Mazańskiego, który popisał się klasycznym hat-trickiem, a popis zakończył w drugiej połowie dorzucając jedno trafienie. W pierwszej odsłonie swój były klub skarcił jeszcze Dawid Werda. Gospodarze ograniczali się do adresowania piłki w okolice naszego pola karnego długimi wybiciami, oraz skupiali się na tym, aby zrobić krzywdę naszym zawodnikom raz po raz bezpardonowo atakując "nasze" nogi. Wynik ustalił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Daniel Nowacki, trafiając z punktu oddalonego o 11 metrów od bramki. W następnej kolejce Juniorzy Starsi podejmą w Popowie Wartę Międzychód. Zapraszamy wszystkich w niedzielę o godzinie 14:00!