Menu główne

Aktualności

BŁĘKITNI POKONALI LECHA POZNAŃ !!!

• autor: KaziuMks, 2011-06-13 19:30

Mecz drużyny juniorów z Lechem Poznań rozegrany 11.06.2011 r. w Popowie był doskonałym ukoronowaniem świetnego sezonu Błękitnych. Juniorzy pokonali Lecha Poznań, relacja w rozwinięciu.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków drużyny Lecha, która przez większość czasu pierwszej połowy dominowała na boisku. Mimo kilku bardzo dogodnych sytuacji nie potrafiła udokumentować tego bramkami, w czym duża zasługa dobrze broniącego Jakuba Naplochy. Sytuacje zespołu trenera Figasa jeszcze bardziej skomplikowały kontuzje Adama Śniegowskiego i Radka Katulskiego, którzy jeszcze w pierwszej połowie musieli opuścić boisko. Kiedy w 43 minucie kontuzji doznał najlepszy dotychczas strzelec zespołu Bartek Mazański i stracie bramki po dobrej akcji Lecha sytuacja naszej drużyny wydawała się beznadziejna. Zespół pokazał jednak charakter i olbrzymią wolę walki. Wprowadzony chwilę wcześniej Kamil Jaksz wraz z Maciejem Mizgajskim przeprowadzili akcje, którą doskonale wykończył Adrian Jaszaszek wyrównując stan meczu. Na 10 minut przed zakończeniem spotkania pojedynek z obrońcą Lecha wygrał bardzo waleczny w tym spotkaniu A. Janaszek, który podał piłkę do M. Mizgajskiego, a popularny „Tevez” zdobył zwycięską w tym spotkaniu bramkę. Mimo zdecydowanych ataków drużyny Lecha mecz kończy się zwycięstwem naszego zespołu. Ostatni mecz sezonu potwierdził, iż pierwsze miejsce Błękitnych w tych rozgrywkach nie jest przypadkowe, a zwycięstwo nad niepokonanym w tej rundzie Lechem Poznań ma swoją wymowę i koronuje bardzo dobre występy naszej młodzieży.

Teraz drużynę czeka zasłużony odpoczynek i przerwa wakacyjna, a od 25 lipca przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego.

W spotkaniu z Lechem Poznań BŁEKITNI wystąpili w następującym zestawieniu: Naplocha, Śmieszek, Śniegowski,( 25’Zalewski),Lepszy, Rozwadowski, Majer,(50’ Nowicki), Wyrowski, Pawlak M.(60’Jaksz), Mazański,(43’Mizgajski),Katulski, (35’Janaszek),(75’Kowal ), Werda

Lech: Sobol - Kosicki Kamil (70'Pawłowski), Skrzypczak, Neumann, Spychała - Pawlak, Węcławek, Kosicki J. - Tetych (65' Gawron), Antczak(40'Ledzion), Majchrzak

Błękitni 2:1 Lech Poznań

0:1 Pawlak (as. Kosicki Jakub)

1:1 Janaszek 64' (as. Jaksz)

2:1 Mizgajski 70' (as. Janaszek)