Menu główne

Aktualności

Kolejna porażka wyjazdowa.

• autor: KaziuMks, 2010-09-21 14:45

Seniorzy po raz kolejny ulegli w wyjazdowym spotkaniu. Tym razem przegrali we Lwówku z Mawitem. Czytaj więcej..

Nic dobrego o grze Błękitnych w pierwszej połowie powiedzieć nie można. Na domiar złego, kilka minut przed końcem pierwszej części spotkania Grzegorz Bugaj został ukarany czerwoną kartką, a w 45 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę z rzutu wolnego. Druga połowa to zdecydowanie lepszy okres gry wronczan, lecz grający w przewadze rywale umiejętnie radzili sobie z akcjami naszego zespołu. Wynik meczu został ustalony w 63 minucie, gdy na 2:0 podwyższył Mawit. W następnej kolejce, 26 września o godzinie 16:00 gościć będziemy FC-OSIR Lusowo. Zapraszamy!

Mawit Lwówek 2:0(1:0) Błękitni Wronki